HIKOKI Ütvefúró csavarozó FDV16VB2
• Az egészhullámú vezérlőelektronika magas teljesítményt biztosít alacsony fordulatszámon is
• Gyorstokmány
• Bal-jobb forgásirány
• Kofferban
Vissza a kategóriába: Szerszámgép
- + db
Kosárba
🚚 🛒 🟢
Teljesítmény 550W
Furatátmérő téglában 16mm
Furatátmérő acélban 13mm
Furatátmérő fában 35mm